ПРИЙОМ ТА ПРОДАЖ ЧОРНОГО ТА КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ У ЛЬВОВІ

ЧОРНІ ТА КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ

Підприємство працює у звичному режимі!

Ціни на чорний металорухт у Львові

Ціни мінімальні. Великі обєми по домовленості.

Вид металобрухту

Ціна, грн/кг

Чорний металобрухт

3,0

Нержавійка

від 25,0

Великі об'єми

по домовленості


Вторинний чорний метал розділяється за категоріями. Наприклад, негабаритний брухт, сталева стружка, канати та інше. Клас чорного металу суттєво впливає на прийом чорного металобрухту. Якщо вироби будуть відсортовані, ціна на чорний метал може підвищитися, й збут здійснити буде простіше й вигідніше.

Вартість чорного металолому також залежить від його хімічного складу, процентної частки вуглецю, марки сплаву, форми й навіть ступеню забрудненості предметів. Серед них не повинно бути великих нерозбірних конструкцій, радіоактивних або вибухових елементів.

Ми здійснюємо прийом чорного металобрухту у будь-яких обсягах. Зв’яжіться з нами, і ми запропонуємо вигідні умови співпраці, якщо ви зацікавлені у тому, щоб здати чорний метал у Львові дорого.

Звернувшись до нас, ви позбавите себе не тільки від безладу й сміття на власній ділянці, а й від потреби здійснювати контроль над утилізацією брухту.


Більше про чорний металобрухт

Загальновідомо, що 90% складають саме чорні метали. Під брухтом чорних металів розуміють сталі, що мають у складі вуглець, марганець, кремній, а також стали, що не потрапляють під категорію легованих.

Чорний металобрухт - це дрібна стружка, уламки механізмів, рештки зношених пристроїв. Чорний металобрухт – це також техніка, що зовні зберегла пристойний вид, але потребує утилізації через моральний знос або з інших причин. Існують деякі розмірні характеристики виробів з чорних металів:

  • габаритний лом - елементи не більше 0,5x0,5x0,8 м

  • негабаритний брухт - товщина стінки більше 4 мм

  • легкий брухт - товщина стінки менше 4 мм

  • брухт чавуну - елементи не більше 0,5x0,4x0,7 м.


Як відрізнити брухт чорний від брухту легованого?

Як правило, про це свідчить роль металу «за життя». Наприклад, це кузов автомобіля, заводські конструкції, побутові прилади. Його прикмета - можлива наявність іржі. Чорний металобрухт зустрічається повсюдно: паркани, кузова, гаражі, різноманітна арматура.

Запрошуємо на роботу
Газорізальник - 1чол
Електрозварювальник - 1чол

Ціни мінімальні, великі обєми по домовленості, кг:

Чорний брухт від: 3,0 грн
Нержавійка від: 25 грн
Мідь: 180 грн
Алюміній від: 20 грн
Латунь: 100 грн
Радіатори: 90 грн
Акумулятори від: 10 грн
Макулатура: 5,0 грн
Склобій (білий) від: 0,3 грн

Працюємо у Львові та Львівській області!