ПРИЙОМ ТА ПРОДАЖ ЧОРНОГО ТА КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ У ЛЬВОВІ

ЧОРНІ ТА КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ

Ціни на кольоровий металобрухт

Вид металобрухту

Ціна, грн/кг

Мідь

від 125 - 140

Алюміній

від 18 - 22

Латунь

від 80 - 90


Вид металобрухту

Ціна, грн/кг

Радіатор латунний

від 70 - 80

Акумулятор

від 20 - 24


Важливість кольорового металобрухту

Практично усе обладнання та електронні пристрої неможливо виготовити без застосування кольорового металу. Вироби з нього ми широко використовуємо у побуті. Металевий посуд, столове приладдя виготовляють з кольорових металів, найбільше з алюмінієвих сплавів.

Промисловість повсякчас потребує усе більше різноманітних кольорових металів, запаси яких суттєво зменшуються. Рудники й кар’єри, де запаси вироблено, припиняють видобуток. Тому прийом кольорового металолому здійснюється за високими цінами, адже його переробка вигідна у промисловості. Особливо у порівнянні із видобутком й очищенням руди.

Умови прийому кольорового металобрухту й ціни

Кольоровий металобрухт і відходи поділяють безпосередньо за видом металів і сплавів, а також за певними параметрами, від яких залежить ціна брухту кольорових металів:

  • фізичний стан – стружка, кускові відходи, паста;

  • розміри й вага;

  • засміченість;

  • хімічний склад.

Компанія «Сиріус-Захід», крім лома кольорових металів і сплавів на їх основі, також здійснює прийом кольорового металобрухту у вигляді:

  • лужних і свинцевих акумуляторів;

  • твердосплавів, швидкорізів, інструментальної сталі.

Як правило, зруйнований метал утворюється не тільки на великих виробництвах, а й в побуті, наприклад, після ремонту квартир або поломки побутової техніки. Щоб позбутися непотрібного мотлоху й непогано заробити, наприклад, на новий акумулятор, замість відпрацьованого старого, ви можете скористатися послугою нашого пункту прийому брухту кольорових металів у Львові.

Ціна на вторсировину, кг:

Чорний брухт від: 4,5-5,0 грн
Кольоровий брухт від: 18 грн
Макулатура: 2,0 грн
Склобій від: 0,3 грн

Працюємо у Львові та Львівській області!