ПРИЙОМ ТА ПРОДАЖ ЧОРНОГО ТА КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ У ЛЬВОВІ

ЧОРНІ ТА КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ

Підприємство працює у звичному режимі!

Послуги демонтажу будівель та споруд екскаватором JCB, оренда екскаватора JCB

Оренда екскаватора для  демонтажних робіт у Львові
Оренда екскаватора для  демонтажних робіт у Львові

Демонтаж будівлі

Використання ковша

Демонтаж будівлі екскаватором у Львові

Демонтаж будівлі

Використання механічних ножиць

Демонтаж будівлі екскаватором у Львові

Демонтаж будівлі

Використання ковша

Демонтаж будівлі екскаватором робіт у Львові

Демонтаж будівлі

Використання механічних ножиць

Демонтажні роботи з екскаватором у Львові

Подрібнення бетону

Використання гідромолота

Демонтажні роботи з екскаватором у Львові

Подрібнення бетону

Використання гідромолота

Демонтаж будівель та споруд у Львові сьогодні є актуальною темою. Місто активно будується й перебудовується, доводиться оновлювати поточні будови, демонтувати застарілі конструкції. Оренда екскаватора для демонтажних робіт у Львові від компанії «Сиріус-Захід» дозволяє раціонально розпоряджатися ресурсами, виконувати демонтаж конструкцій з мінімальними витратами.

Демонтажні роботи екскаватором JCB JS330 з ковшем, гідромолотом, механічними ножицями

Багатофункціональний, універсальний і потужний повноповоротний екскаватор JCB з ковшем, гідромолотом, механічними ножицями – справжній король будь-якого будівельного майданчика. Замовляючи демонтажні роботи з екскаватором JCB JS330, ви можете бути впевнені у можливості виконати величезні обсяги робіт за короткий термін. Великого паливного бака екскаватора 518 л вистачає для безперервної роботи протягом 28 годин.

Демонтаж будинків, знесення будинку

Роботи з демонтажу будинків можуть потребувати руйнування й розбирання ЗБК, покрівлі, знесення споруд та господарських будівель з каменю, бетону, цегли та інших матеріалів.

Демонтаж промислових приміщень

Оренда екскаватора для демонтажних робіт у Львові на промислових об’єктах, цехах передбачає руйнування конструкцій, інженерних мереж та комунікацій, димових труб.

Демонтаж плит перекриття

При демонтажу плит перекриття та конструкцій екскаватор використовує гідравлічний силовий механізм для підіймання важких уламків, ґрунту.

Демонтаж фундаменту

Ви можете замовити оренду екскаватора для демонтажу фундаменту, що залишився після зруйнованих будівель, промислових об'єктів, тимчасових споруд, торгових павільйонів.

Демонтаж бетону та залізобетонних конструкцій

Коли потрібен демонтаж будівель з бетону, побудованих із застосуванням залізобетонних конструкцій, доцільно використовувати важкий гідромолот. Його встановлюють на гусеничний екскаватор JCB JS330 замість ковша.

Демонтаж будівель з цегли

Завдяки спеціальному навісному обладнанню, демонтаж будівель з цегли, дерев’яних конструкцій виконується чітко, у стислі терміни.

Демонтаж стін

Особливості демонтажних робіт з руйнування стін будівлі або споруди обумовлюється матеріалом, товщиною стін, міцністю фундаменту, розгалуженістю підвалу або цокольного поверху.

Додаткові послуги після демонтажних робіт

Ми надаємо комплексні послуги з демонтажу, і вам не знадобляться пошуки іншого підрядника на замовлення додаткових послуг після демонтажних робіт, щоб організувати вивіз металобрухту або вивіз будівельних відходів. Ціна комплексних послуг значно менша. Узгодження зі звалищами й полігонами ми також здійснюємо самостійно. Крім того, у нас можна замовити підготовку котловану й траншей на звільненій території під майбутнє будівництво.

Регіони проведення демонтажних робіт

Екскаватор JCB JS330 – це важка будівельна спецтехніка, яку можна використовувати для роботи у найскладніших умовах: на болотистих і слабких поверхнях, в гірській місцевості, для переміщення ґрунту на глибині. Система ланцюгових коліс дозволяє ковзати вниз і долати пагорби з меншим ризиком, що робить екскаватори придатними для нівелювання горбистої місцевості. Ви можете замовити проведення демонтажних робіт, вивезення та утилізацію будівельного сміття й зайвого ґрунту у Львівській області, на території усієї Західної України.

Як замовити екскаватор для демонтажу у Львові

Повний або частковий демонтаж будівлі – це складний вид робіт, які повинні виконувати виключно професіонали з використанням спеціалізованої техніки. Замовити екскаватор для демонтажу у Львові в нашій компанії не складе великих труднощів. Всі процеси у нас налагоджені, оператори техніки мають необхідні допуски до робіт. Тому оренда екскаватора від «Сиріус-Захід» – це вигідно, й не доставляє складнощів. Звертайтесь!

Запрошуємо на роботу
Газорізальник - 1чол
Електрозварювальник - 1чол

Ціни мінімальні, великі обєми по домовленості, кг:

Чорний брухт від: 3,0 грн
Нержавійка від: 25 грн
Мідь: 180 грн
Алюміній від: 20 грн
Латунь: 100 грн
Радіатори: 90 грн
Акумулятори від: 10 грн
Макулатура: 4,0 грн
Склобій від: 0 грн

Працюємо у Львові та Львівській області!