ПРИЙОМ ТА ПРОДАЖ ЧОРНОГО ТА КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ У ЛЬВОВІ

ЧОРНІ ТА КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ

Надання в оренду під’їзної колії під розвантаження та навантаження критих вагонів, півввагонів, залізничних платформ

Оренда під’їзної колії для навантаження вагонів у Львові

Бажаєте приймати товар залізничними вагонами й автотранспортом?
Вам потрібні вантажно-розвантажувальні роботи краном-перевантажувачем?
Шукаєте склад під відповідальне зберігання товару й залізничних вантажів?

Звертайтеся до нас!

ТзОВ «Сиріус Захід» пропонує надання в оренду під’їзної колії для швидкого розвантаження й завантаження будівельних матеріалів та неподільних вантажів на власному залізничному терміналі. Транспортування великих партій вантажів залізницею більш зручне та економічно вигідніше, ніж автомобільні перевезення, які обмежені тоннажністю 40 т.

Власний залізничний термінал ТзОВ «Сиріус Захід» з розвиненою інфраструктурою та під’їзними коліями розташовано в місті Львів, вул.Грунтова,5.


Послуги з розвантаження та навантаження на залізничному терміналі

Розвантаження та вивантаження вагонів здійснюється досвідченою бригадою працівників, тому надаємо повну гарантію на якість виконаних робіт. В основі виробництва – чіткий технологічний процес послідовно виконуваних операцій з навантаження й вивантаження вагонів, підготовки складу та організації тимчасового зберігання, комплектації замовлень, оформлення відповідної документації.

Ми надаємо комплексні послуги:

 • Прийом залізничних вагонів, контейнерів і платформ – завдяки оперативному зв’язку з сортувальним вузлом залізниці здійснюємо своєчасний прийом вагонів з вашим вантажем.

 • Вивантаження вантажу з вагонів, напіввагонів, залізничних платформ.

 • Навантаження й розвантаження брухту чорних металів

 • Вивантаження й навантаження вантажів з критих вагонів.

 • Надання послуг грейферних кранів перевантажувачів FUCHS,SENNEBOGEN


Перевалка вантажів

Перевага залізничних вантажних перевезень у тому, що це найбільш оптимальний вид перевезень щодо співвідношення якість/терміни доставки. Враховуючи, що для доставки в конкретні пункти призначення зазвичай потрібна перевалка вантажу з залізничного транспорту на автомобільний, ми надаємо послуги з перевезення вантажів автотранспортом з власного залізничного термінала.


Складське зберігання вантажів і товару

Зручний склад і продумана складська логістика дозволяють нам швидко приймати та відвантажувати потрібні партії товару кінцевому споживачеві.

 • Прийняття вагонів на власний залізничний тупик.

 • Відповідальне тимчасове зберігання вантажів, згідно з договором оренди, в складах і на відкритому майданчику, що охороняються.


Оренда під’їзних колій залізничного термінала ТзОВ «Сиріус Захід»: наші переваги

Залізничний транспорт дозволяє транспортувати великі обсяги вантажів: будівельні матеріали, металоконструкції, заготовки для прокату, промислові агрегати та інше.

 • Швидка та якісна обробка вантажів забезпечується тим, що наш парк спеціалізованої техніки оснащено сучасними навантажувачами, які працюють за будь-яких погодних умов.

 • Забезпечуємо ретельний облік вантажу при прийманні та відправленні вантажів в усі регіони України.

 • При розвантаженні та навантаженні вагонів повністю відповідаємо за збереження вантажу.


ТзОВ «Сиріус Захід» пропонує послуги навантаження й розвантаження на власному залізничному терміналі в місті Львів, вул.Грунтова,5 за вигідною ціною. Щоб отримати детальну інформацію, уточнити вартість і замовити послуги, зателефонуйте нам: 068-181-80-80, 097-706-37-10 або зверніться до відділу продажів на електронну пошту: suriyszaxid@gmail.com.

Впевнені, що ТзОВ «Сиріус Захід» стане для вас надійним і вигідним партнером!

Ціна на вторсировину, кг:

Чорний брухт від: 4,5-5,0 грн
Кольоровий брухт від: 18 грн
Макулатура: 2,0 грн
Склобій від: 0,3 грн

Працюємо у Львові та Львівській області!