ПРИЙОМ ТА ПРОДАЖ ЧОРНОГО ТА КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ У ЛЬВОВІ

ЧОРНІ ТА КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ

Прийом макулатури і склобою у Львові

Прийом макулатури і склобою у львові

Шановні відвідувачі, компанія «Сиріус-Захід» пропонує вигідні умови при закупівлі макулатури і склобою у м Львів і західному регіоні України.


Прийом макулатури

Прийом макулатури ціна львів

Компанія «Сиріус-Захід» здійснює прийом макулатури у Львові, ціна визначається в залежності – оптом чи дрібними партіями. Подальша переробка макулатури дозволяє отримати якісну паперову продукцію, зберегти від вирубки листяні й хвойні ліси. Ви можете здати макулатуру таких сортів:

 • газети й журнали;

 • книги й офісний папір;

 • гофрокартон.

Збирати макулатуру слід акуратно, варто вилучити сторонні матеріали:

 • канцелярські скріпки й пластикові файли;

 • пакувальні матеріали, покриті плівкою, фольгою;

 • наждачний папір;

 • одноразовий посуд.

Макулатура не повинна містити хімічних забруднень. Не можна здавати горілий, брудний папір.


Здати макулатуру: ціни у Львові

Ціна на макулатуру - 2,0 грн./кг, залежить від обсягу й якості зданої продукції, але в будь-якому випадку навіть незначна грошова компенсація краще, ніж її відсутність. Вигідний прийом макулатури у великих обсягах. У такому випадку, якщо здати макулатуру, ціна партії понад 1 т для вас буде більш вигідною, оскільки здійснюємо її вивезення нашим транспортом.

Ми надаємо можливість не просто викидати макулатуру на звалище, а утилізувати її цивілізовано й отримати кошти. Зробити цей процес максимально зручним для вас – наше завдання.


Прийом склобою у Львові

Прийом скла ціна львів

Відходам скла не місце на сміттєвих звалищах, адже це вторсировина, яка використовується у виробництві сотень різновидів продукції. Ви можете здати склобій в одному з наших пунктів прийому склобою Львів. Ціна визначається в залежності від обсягів та виду скла.

Зі склобою найчастіше виробляють високопористе піно скло для теплоізоляції. Вторинне скло використовують для виробництва:

 • матеріалу для облицювання та покриття поверхонь – плитка, скло черепиця;

 • скловолокна, мастики й лакофарбових матеріалів;

 • рідкого скла;

 • дрібнозернистого бетону з антикорозійними властивостями;

 • водних фільтрів, сантехніки з кераміки.


Здати склобій: ціни у Львові

Ціна на склобій становить - 0,3 грн./кг. Склобій, пляшки й банки нестандартної форми, з фільтрами або надто малого розміру – на них чекає переплавка. Пляшка вважається склобоем, якщо на ній є навіть невеликий скол або тріщина. Прийом склобою 1 т – ціна для здавача є економічно вигідною, адже ми можемо вивезти відходи скла нашим транспортом.

На жаль, наші звалища буквально завалені склом, протягом століть воно не втрачає своїх властивостей. Переробка скла захищає екологію, економить природні ресурси й здешевлює виробництво нових товарів.

Ціна на вторсировину, кг:

Чорний брухт від: 4,5-5,0 грн
Кольоровий брухт від: 18 грн
Макулатура: 2,0 грн
Склобій від: 0,3 грн

Працюємо у Львові та Львівській області!