ПРИЙОМ ТА ПРОДАЖ ЧОРНОГО ТА КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ У ЛЬВОВІ

ЧОРНІ ТА КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ

Прийом металобрухту у Львові

Шановні відвідувачі, компанія «Сиріус-Захід» пропонує вигідні умови при закупівлі чорних та кольорових металів у м Львів і західному регіоні України.


Чорний металобрухт

Ми готові купити чорний металобрухт у будь-якому виді з нашим вивезенням або ви самі можете здати брухт в нашу компанію, доставивши його на пункт прийому металу за адресою: м. Львів, вул. Грунтова 5.

Якщо у вас накопичилися поклади брухту й відходів чорних металів, що з’явилися в процесі виробництва, будівництва або просто виникла потреба здійснити демонтаж металевих конструкцій у Львові, зверніться до нас, і співробітники нашої компанії позбавлять вас від турбот, пов’язаних з утилізацією непотрібного металу.


Ціни на чорний металолом львів

Кольоровий металобрухт

Кольорові метали застосовуються в безлічі галузей. Вони оточують нас скрізь - від найпростішої техніки до космічних кораблів.

По-іншому кольоровий металобрухт називають не залізним. Перелік кольорових металів набагато ширший, ніж чорних: алюміній, мідь, олово, латунь, цинк, срібло, бронза, магній, титан, вольфрам, нікель, свинець, молібден, крім заліза та його сплавів. Ціна кольорового металобрухту значно вища ніж чорного металу.

Він стійкий до корозії, стирання, характеризується високими покажчиками електропровідності, механічного та електричного опору. Деякі сплави не піддаються впливу вогню й кислот. За допомогою магніту можна розрізнити пофарбований кольоровий метал від чорного.

Ціни на кольоровий металолом Львів

Ціна на вторсировину, кг:

Чорний брухт від: 4,5-5,0 грн
Кольоровий брухт від: 18 грн
Макулатура: 2,0 грн
Склобій від: 0,3 грн

Працюємо у Львові та Львівській області!