ПРИЙОМ ТА ПРОДАЖ ЧОРНОГО ТА КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ У ЛЬВОВІ

ЧОРНІ ТА КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ

Як замовити вантажні перевезення Львів у компанії «Сиріус-Захід»

У нас ви можете замовити перевезення будівельних вантажів, габаритних відходів, будь-якого типу сміття, сипучих матеріалів. Для вирішення кожного завдання ми підбираємо індивідуальний спосіб – максимально ефективний і недорогий: перевезення з навантаженням, автопослуги вантажні у Львові, також надаємо послуги самоскидів.

Прибирання й перевезення будівельних вантажів, сміття може стати справжньою проблемою як для приватних забудовників, так і для підприємств, які займаються будівництвом. Відповідно до чинного законодавства, категорично заборонено утилізувати штукатурку, бій цегли, скла, бетону й навіть старі віконні рами або зношені меблі разом з побутовими відходами.

Відходи та будівельне сміття можуть бути великогабаритними, незручними для виносу. Таке сміття слід упаковувати й тільки потім організовувати перевезення будівельних вантажів.

Ціни на вантажні перевезення

Ми намагаємося надавати недорогі послуги на перевезення будівельних вантажів, при цьому не втрачаючи в якості сервісу. Ціни на вантажні перевезення складаються з багатьох факторів: першокласної техніки того чи іншого різновиду, кваліфікованої роботи персоналу, додаткових опцій і можливостей.

В залежності від обсягів та відстані перевезення будівельних відходів, ціна становить від 4500 грн. Оренда контейнера на добу коштує 200 грн, послуги самоскидів у межах Львова від 1300 грн/год. Окрема плата нараховується за вивезення / перевезення з навантаженням.


Вантажні перевезення: види транспорту

Транспорт для вантажних перевезень львів
Транспорт для вантажних перевезень львів
Транспорт для навантажень львів
Транспорт для навантажень львів
Транспорт для перевезень вантажів львів
Транспорт для перевезень вантажів львів
Транспорт для перевезень вантажів львів
Транспорт для перевезень вантажів львів
Транспорт для навантажень львів
Транспорт для навантажень львів

У компанії «Сиріус-Захід» ви можете замовити недорого перевезення з навантаженням будівельного сміття у Львові та Львівській області нашими вантажними автомобілями або спецтехнікою.

Надаємо послуги самоскидів для виконання будь-яких вантажних перевезень. Вантажність машин від 1,5 до 15 т, місткість кузова до 30 куб. м. Для виконання вантажно-розвантажувальних робіт на об'єкті можливе замовлення спецтехніку з навантажувальними грейферами.

Пропонуємо автопослуги вантажні: автомобілі MAN, Mercedes-Benz з мультиліфтами, основною перевагою яких є універсальність. Один автомобіль, оснащений такою системою легкої зміни кузовів (різні платформи, контейнери) може використовуватися для перевезення будівельних вантажів абсолютно різних типів, що є вигідним.

Замовити вантажні перевезення: 050-539-98-96


Контейнери для будівельних відходів у львові
Вивіз будівельних відходів у львові

Ціна на вторсировину, кг:

Чорний брухт від: 4,5-5,0 грн
Кольоровий брухт від: 18 грн
Макулатура: 2,0 грн
Склобій від: 0,3 грн

Працюємо у Львові та Львівській області!