ПРИЙОМ ТА ПРОДАЖ ЧОРНОГО ТА КОЛЬОРОВОГО МЕТАЛОБРУХТУ У ЛЬВОВІ

ЧОРНІ ТА КОЛЬОРОВІ МЕТАЛИ

Вивіз металобрухту у Львові

Компанія «Сиріус-Захід» пропонує вивіз металолому, кольорового і чорного металобрухту у Львові, Львівській області та західних регіонах України власним автотранспортом. Зазвичай, на великих підприємствах відслідковують списання застарілих або зруйнованих механізмів й обладнання, вчасно замовляють демонтаж металевих конструкцій і вивезення металолому.

Вивіз металобрухту у Львові

Але не кожна компанія або підприємець мають можливість здійснити самовивіз металобрухту, тим паче у великих обсягах. Ми допоможемо вирішити цю проблему й оперативно організуємо вивіз брухту, вам не доведеться шукати вантажний автотранспорт. Наш технічний парк забезпечений спеціалізованою технікою вантажністю від 1,5 до 15 тонн. Також послуга вивезення металобрухту позбавить вас від оформлення спеціальних документів на транспортування металолому у межах міста Львова, збереже час.

Крім того, велике скупчення металобрухту спостерігається у жителів Львова й області, особливо в приватному секторі. Більшість людей, приймають його за сміття, й вивозять на звалище, тим самим забруднюючи навколишнє середовище. Ми навчились користуватися складним обладнанням і високотехнологічними інструментами, проте інколи не знаємо, куди подіти непотрібний картридж.

У кращому випадку, старий холодильник слугує на дачі звичайною шафою. Старі газові колонки й монітори, зламані кавоварки й принтери, електронні плати й напільні ваги, акумулятори – уся ця техніка забруднює землю й ґрунтові води отруйними токсинами. Отже, вивіз металолому у Львові є розумним цивілізованим рішенням задля збереження чистоти навколишньої природи. До того ж, на збуті брухту можна заробити хороші гроші.


Вивіз металолому – умови, порядок, розрахунок

  • Виконуємо вашу заявку на вивіз металобрухту у найкоротший термін і зручний для вас час.

  • Після завантаження металолому вам необхідно під’їхати у пункт прийому, самостійно або з нашим водієм, де буде здійснено точне зважування брухту й швидкий готівковий розрахунок.

  • За необхідності виконаємо експрес-аналіз хімічного складу чорного й кольорового металобрухту за допомогою аналізатора.

  • Умови здачі великого негабаритного металобрухту обговорюються індивідуально, адже можливе надання вигідних знижок на вивезення металолому.

  • За потреби ви можете замовити послуги демонтажу металевих конструкцій одночасно з вивозом брухту.

Залишити заявку на послугу вивіз металолому можна за телефоном: 068-181-80-80, 097-706-37-10

Ціна на вторсировину, кг:

Чорний брухт від: 4,5-5,0 грн
Кольоровий брухт від: 18 грн
Макулатура: 2,0 грн
Склобій від: 0,3 грн

Працюємо у Львові та Львівській області!